از امروز تا همیشه
samkala™ مرکز فروش محصولات سامسونگ

#دفتر اصلی سام کالا

آدرس:تهران، میدان تجریش، خیابان غلام جعفری، جنب مجتمع تجاری تجریش، ساختمان آریانا، پلاک ۸، طبقه دوم، واحد ۴

‮‏تلفن: ‎ ‭+98-21-2842-3843
info@samkala.com :ایمیل
samsung

samkala™ درباره

مجموعه ™samkala از اوایل سال 1396 فعالیت خود را با هدف ایجاد وبسایتي متفاوت در ارائه محصولات و خدمات محصولات شرکت سامسونگ به صورت حرفه‌ای تحت عنوان مرکز فروش تلفن های همراه و لوازم خانگی سامسونگ در ایران آغاز کرده و طی این مدت با استفاده درست از انتقادات و تجربه‌های مختلف توانسته است علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همیشه در ارائه محصولات و هر نوع خدمات پس از فروشی اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری، خدمات سخت‌افزاری و... متمایز عمل کند و این مهم امروز تنها به یک دلیل که آن هم ساخت لبخندی از رضایت بر روی لبان شماست تحقق یافته است.

از امروز تا همیشه
samkala™ بهترین خدمات

ارسال سریع

بي ترديد يكي از گزينه هاي موثري كه موجب تمايز خدمات ™samkala نسبت به ساير رقبا مي گردد سرعت و نوع سرويس  آن مي باشد. شبكه گسترده جمع آوری و توزیع اين شركت در سراسر كشور با عمل به شعار سازماني خود نهايت مساعي خويش جهت درك واقعي از مفهوم مشتري مداري را به منصه ظهور مي رساند

samkala™ صفحه اینستاگرام

جهت پیگیری تصاویر جدیدترین محصولات و آگاهی از فروش ویژه به صفحه ™samkala در اینستاگرام بپیوندید!

ضمانت بازگشت هزینه

از جمله خدمات مجموعه ™samkala ضمانت بی قید و شرط میباشد، در صورت نارضایتی مصرف کننده از خدمات ارائه شده، پس از مدتی که توسط شرکت تعهد نموده است امکان بازگشت تمامی هزینه مصرف شده وجود خواهد داشت.

samsung.png
samkala™  is a Shopping & Support Center for Samsung Company Products
logo-samandehi

آیا می تونیم راهنمایی تون کنیم؟

Help
Close and go back to page
payment-card-img
No Internet Connection