Galaxy A80
 • Galaxy A80
 • Galaxy A80
 • Galaxy A80
 • Galaxy A80
کد محصول : Galaxy A80 SM-A805

Galaxy A80

برند : SAMSUNG
اتمام موجودی
6,799,000 Ŧ
* رنگ:
* حافظه:


 

ㅤ

با Galaxy A80 جدید آشنا شوید

 

با Galaxy A80 جدید آشنا شوید

 

دوربین

―​

 

دوربین چرخشی برای پخش زنده تمام اتفاقات اطراف شما

Galaxy A80 نحوه ثبت جزئیات زندگی توسط شما را تغییر می‌دهد. دوربین سه‌گانه به‌صورت کشویی بالا می‌آید و می‌چرخد تا آنچه را در پشت و جلوی تلفن اتفاق می‌افتد ثبت کند. بنابراین، اکنون یک دوربین دارید که از هر دو طرف تصویربرداری می‌کند تا همه لحظات شما را ثبت نماید. این دوربین نه فقط برای گرفتن سلفی‌ بلکه برای پخش زنده ساخته شده است.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌ است.

دوربین چرخشی برای پخش زنده تمام اتفاقات اطراف شما

جزئیات بیشتری در داستان‌های خود ثبت کنید

  • ㅤ

   سلفی

 

 • ㅤ

  اصلی

دوربین 48 مگاپیکسل Galaxy A80، وضوح فوق‌العاده و قدرت تفکیک آشکاری را به شما ارائه می‌کند تا از لحظات باارزش تصویر بگیرید. هنگام پخش ویدیوبلاگ و پخش آنلاین ماجراهای روزمره خود متوجه تفاوت خواهید شد.

Images captured with Galaxy A80.

*تصاویر ثبت شده با Galaxy A80.

دوربینی که امکان مشاهده بیشتر را برایتان فراهم می‌کند

  • ㅤ

   زاویه عریض

 

 • ㅤ

  زاویه فوق عریض

«دوربین فوق عریض» ما با عمق میدان 123 درجه باورنکردنی به‌گونه‌ای ساخته شده است که تصویری زنده به وسعت دید چشم انسان ثبت کند. بنابراین به محض رخ دادن اتفاقات می‌توانید محتوای بیشتری ببینید و به اشتراک بگذارید.

ㅤ

*تصاویر گرفته‌شده با Galaxy A80.

**زاویه دید تنظیم شده است تا آماده ثبت سلفی با «دوربین فوق عریض» باشد.

ثبت آنی ویدیوها، درست مانند یک حرفه‌ای

Galaxy A80 با بهره‌گیری از «دوربین فوق عریض» و نرم‌افزار دارای قابلیت پیش‌بینی، تصاویر را مثل دوربینی در سطح حرفه‌ای ضبط می‌کند. قابلیت «لرزش‌گیر فوق‌العاده» حتی در بخش‌های ماجراجویانه سفرتان، امکان ثبت ویدیوهای زنده و روان را برایتان فراهم می‌کند.

گرفتن ویدیوهای زنده مثل یک حرفه‌ای

وقتی قابلیت «لرزش‌گیر فوق‌العاده» روشن است

ㅤ

**زاویه مشاهده تنظیم شده است تا آماده گرفتن سلفی با «دوربین فوق عریض» باشد.

*** از عملکرد زوم پشتیبانی نمی‌کند. نتایج ممکن است با توجه به شرایط تصویربرداری، از جمله تعدد سوژه‌ها، خارج از فوکوس بودن یا متحرک بودن سوژه‌ها، متفاوت باشد.

****فقط هنگام تصویربرداری با «دوربین فوق عریض» در حالت Full HD در دسترس است.

وقتی قابلیت «لرزش‌گیر فوق‌العاده» خاموش است

ㅤ

**زاویه مشاهده تنظیم شده است تا آماده گرفتن سلفی با «دوربین فوق عریض» باشد.

*** از عملکرد زوم پشتیبانی نمی‌کند. نتایج ممکن است با توجه به شرایط تصویربرداری، از جمله تعدد سوژه‌ها، خارج از فوکوس بودن یا متحرک بودن سوژه‌ها، متفاوت باشد.

****فقط هنگام تصویربرداری با «دوربین فوق عریض» در حالت Full HD در دسترس است.

به دنیای خود عمق ببخشید

 

تمرکز بیشتر، ویدیوهای زنده بهتر

به لطف دوربین عمق‌سنج سه‌بعدی Galaxy A80، «فوکوس زنده» نه فقط در عکس‌ها بلکه در ویدیو نیز در دسترس است. ویدیوی با فوکوس زنده به شما امکان می‌دهد تا در ویدیوهای خود عواملی را که در پس‌زمینه موجب حواس‌پرتی می‌شود، تار کنید تا سوژه اصلی جذاب‌تر به نظر برسد.

ㅤ

هرچیزی را فوراً اندازه بگیرید

چه به دنبال خرید اثاثیه جدید برای منزل باشید، چه بخواهید اندازه قسمتی را بررسی کنید، انجام اندازه‌گیری‌های آنی با استفاده از «واقعیت افزوده» آسان است. با برنامه ازپیش‌بارگیری‌شده «اندازه‌گیری سریع»، کافی است اسکن کنید و فواصل، طول، عمق و حجم اشیای سه‌بعدی را اندازه بگیرید.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

**هرگونه اندازه‌گیری که توسط برنامه «اندازه‌گیری سریع» ارائه می‌شود، ممکن است دقیق نباشد. ممکن است با توجه به عوامل مختلفی از قبیل شرایط تصویربرداری، مثلاً وقتی در فضای باز باشید؛ و خصوصیات شئ، مانند زمانی که شئ خیلی بزرگ، یا خیلی کوچک باشد، یا سطح آن نور را بازتاب دهد یا بیش از حد تاریک باشد، دقت «اندازه‌گیری سریع» فرق کند.

 

ㅤ

 

 • *تصاویر گرفته‌شده با Galaxy A80.‏

  **30 حالت برای «بهینه‌ساز صحنه» موجود است: چهره، کودک، شخص، سگ، گربه، غذا، مردم، سواحل، آسمان، کوه، غروب آفتاب، طلوع آفتاب، شهر، برف، آبشار، کنار دریا، چشم‌انداز، صحنه، وسایل نقلیه، نوشیدنی‌ها، گل‌ها، درختان، گل و گیاه، حیوانات، کفش‌ها، نورپردازی از پشت، داخل خانه، متن، لباس‌ها، نمای شب.

  ***با توجه به شرایط تصویربرداری از جمله تعدد سوژه‌ها، خارج از فوکوس بودن یا متحرک بودن سوژه‌ها، دقت «بهینه‌ساز صحنه» ممکن است متفاوت باشد.

طراحی و صفحه نمایش

―​

 

صفحه نمایشی طراحی‌شده برای پخش زنده

«صفحه نمایش بدون مرز» جدید با حداکثر اندازه و تقریباً بدون قاب و بدون بریدگی در تصویر عرضه می‌شود. صفحه نمایش Super AMOLED ‏6.7 اینچی Full HD+‎ ‏Galaxy A80 همچون بوم نقاشی بزرگ و روشنی برای کاوش محتوا، داستان‌ها، ارتباط‌ها و خلاقیت است. این صفحه نمایش برای پخش زنده ساخته شده است و فضای بیشتری را برای انجام بازی در اختیارتان می‌گذارد.

صفحه نمایشی طراحی‌شده برای پخش زنده

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

**صفحه نمایش بدون مرز جدید: صفحه نمایش لب به لب، و تقریباً بدون قاب در دور صفحه.

***صفحه نمایش به‌صورت قطری به شکل مستطیلی کامل و بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد اندازه‌گیری می‌شود.

در دست داشتن آن به مدت طولانی راحت است

برای پخش زنده تمام‌وقت باید تلفن خوش‌دستی داشته باشید که به‌راحتی در دستتان قرار بگیرد. انحناهای ملایم Galaxy A80 برای راحتی استفاده از آن طراحی شده‌ است. به همراه این طراحی برجسته، قابی از جنس شیشه و فلز عرضه می‌شود که در دست گرفتن آن در شب و روز آسان است. بدنه این تلفن نیز با رنگ‌های کلاسیک مدرنی چون مشکی ، طلایی و سفید متمایز است.

در دست داشتن آن به مدت طولانی راحت است

*موجود بودن رنگ ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

عملکرد

―​

 

باتری که در تمام مدت پخش زنده شما را همراهی می کند

برای تداوم پخش زنده در دنیای همواره آنلاین، به شارژی طولانی نیاز دارید. با فناوری «شارژ فوق‌العاده سریع» 25 وات و باتری 3700 میلی‌آمپرساعت (ظرفیت اسمی)*، از اتصال، پخش زنده و اشتراک‌گذاری بی‌وقفه بهره‌مند شوید، چرا که تلفنتان در شرایط دشوار تاب می‌آورد تا داستان آن لحظات را هم روایت کنید. Galaxy A80 رفتار روزمره و الگوهای مصرفی شما را می‌آموزد و در عین حال با بستن برنامه‌های بی استفاده، مصرف باتری را بهینه‌سازی می‌کند.

* مقدار اسمی تحت شرایط آزمایشگاه شخص ثالث اندازه گیری شده است. مقدار اسمی، مقدار میانگین تخمینی با در نظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری در میان نمونه باتری‌های آزمایش‌شده طبق استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت اسمی (کمینه)، 3610 میلی‌آمپر ساعت است. عمر واقعی باتری ممکن است با توجه به محیط شبکه، الگوهای مصرف و سایر عوامل، متفاوت باشد.

** فقط با داشتن کابل و شارژ 25 وات سازگار، «شارژ فوق‌العاده سریع» در دسترس است.

 

باتری که در تمام مدت پخش زنده شما را همراهی می کند

 

اشتراک‌گذاری، پخش آنلاین، سریع‌تر از همیشه

‫Galaxy A80 گوشی ای آماده رویارویی با چالش است. «بهینه‌ساز عملکرد هوشمند» عادت‌های استفاده شما از تلفن را تشخیص می‌دهد و پردازنده هشت‌هسته‌ای قدرتمند و رم آن با ظرفیت 8 گیگابایت را بهینه‌سازی می‌کند تا بتوانید با عملکرد بالای شگفت‌انگیزی پخش آنلاین داشته باشید، بازی کنید و از تلفنتان استفاده کنید.

اشتراک‌گذاری، پخش آنلاین، سریع‌تر از همیشه

تنها با لمس صفحه نمایش، بی‌درنگ قفل گوشی را باز کنید

اثر انگشت روی نمایشگر را درست در جایی که به آن نیاز دارید، با صفحه ادغام کرده‌ایم. کافی است صفحه را لمس کنید و وارد شوید. آسوده خاطر باشید، فضای داده‌هایتان کاملاً امن است و هر وقت لازم بود به تلفنتان دسترسی خواهید داشت. این تلفن هوشمند برای پخش زنده ساخته شده است تا آرامش خاطر را برایتان فراهم کند.

*اگر از محافظ صفحه نمایش استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که در آن امکان استفاده از حسگر اثر انگشت روی صفحه وجود داشته باشد.

 

تنها با لمس انگشت، بی‌درنگ قفل کوشی را باز کنید

 

با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید

 • **قابلیت Driving routine در Bixby Routines فقط در ماشین‌هایی دارای قابلیت بلوتوث در دسترس است.

  **پیش از استفاده از سرویس مبتنی بر تحلیل الگوی مصرف، دسترسی به «حساب سامسونگ» و پذیرش سرویس سفارشی‌شده الزامی است.

  ***قابلیت دسترسی به سرویس ممکن است با توجه به کشور یا دستگاه متفاوت باشد؛ رابط کاربری ممکن است با توجه به دستگاه متفاوت باشد و تغییر کند؛ قابلیت دسترسی به قابلیت‌های Bixby Vision و ارائه‌دهندگان محتوا، ممکن است با توجه به کشور متفاوت باشد؛ همه اطلاعات، محتواها، تصاویر یا نتایج آزمایشی موجود در این باره توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شود و این محتواها ممکن است دقیق نباشد یا به‌روزترین اطلاعات نمایش داده نشود.

  ****اندازه، تصویر و رنگ واقعی محصول ممکن است با نتایج آزمایشی مجازی تفاوت داشته باشد. همه اطلاعات، محتواها، تصاویر یا نتایج آزمایشی در این باره توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شود و این محتواها ممکن است دقیق نباشد یا به‌روزترین اطلاعات نمایش داده نشود.

  *****تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌ است.

آسایش

―​

 

‫Samsung Knox از شما در چندین لایه محافظت می‌کند

پلتفرم امنیتی Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار این تلفن تعبیه شده است و از لحظه‌ای که تلفن راه‌اندازی می‌شود، از آن محافظت می‌کند و با ارائه امنیت چندلایه‌ای، محافظ حساس‌ترین اطلاعات شما در مقابل بدافزارها و تهدیدات مخرب است.

‫Samsung Knox از شما در چندین لایه محافظت می‌کند

انجام کارهای هم‌زمان بیشتر

در زمان صرفه‌جویی کنید و کارهایی که دوست دارید را بیشتر انجام دهید. اگر می‌خواهید پنجره‌ها و وظایف را به صفحه اصلی خود الصاق کنید، Galaxy A80 با قابلیت «چندپنجره‌ای» این امکان را برایتان فراهم می‌کند.

*تنها برای برخی از برنامه‌های دارای قابلیت «چندپنجره‌ای»، در دسترس است.

 

انجام کارهای هم‌زمان بیشتر

اندازه صفحه نمایش

6.7 اینچ

وضوح صفحه نمایش

2400×1080

تعداد هسته های پردازشگر

8 هسته ای

مقدار حافظه رم

8 گیگابایت

وضوح دوربین

TOF 3D
8 مگاپیکسل
48 مگاپیکسل

دوربین سلفی

8 مگاپیکسل
48 مگاپیکسل
TOF 3D

ظرفیت باتری

3700 میلی آمپر ساعت
ابعاد (L x W x H) 165.2 x 76.5 x 9.3 میلی متر
وزن 220 گرم
samsung.png
samkala™  is a Shopping & Support Center for Samsung Company Products
logo-samandehi

آیا می تونیم راهنمایی تون کنیم؟

Help
Close and go back to page
payment-card-img
No Internet Connection